Годування пташенят

Годування хвилястих папуг. Як вже говорилося раніше, у перші дні після появи пташенят папуг на світло самка сама годує пташенят зобним молочком, а самець виконує роль годувальника самки. У разі якщо молода самка перестане годувати своїх пташенят, через нестачу зобного молочка, їх слід помістити інший самці, до тих пір, поки воно не з'явиться знову.

Як тільки пташенята трохи підростуть самець і самка годують їх по черзі, а після першого вильоту з гнізда пташенят годує тільки самець, так як самка готується відкладати яйця знову.

Коли пташенятам хвилястих папужок виповниться більш 3-х тижнів рекомендується давати кормову суміш, багату на вітаміни та мінеральні речовини, що включає в себе круто зварене куряче яйце (дрібно нарізаного), манну крупу (2-3 столових ложки), молочну суміш (1 столова ложка) , терту моркву, глюконат кальцію (1 таблетку), риб'ячий жир (5-7 крапель, включати не більше 2 разів на тиждень).

Готову суміш необхідно давати папугам по одній десертній ложці на одного папугу. Періодично один раз на тиждень можна додавати у суміш варену картоплю.