Великий жовтохохлий какаду

Навколишнє середовище великого жовтохохлого какаду - південний схід Нової Гвінеї, острова Тасманія і Кенгуру, це та невелика частина, яку заселяють одні з представників великої родини какаду - жовтохохлі какаду (максимальний розмір дорослих жовтохохлих какаду може досягати до 50 см).

Колірна гамма. За своєю природою оперення какаду яскраво-білого кольору, за винятком яскраво-жовтого чубчика і лимонного кольору зворотного боку крил і хвоста. Оболонка навколо очей у самок, як правило, коричнево-червоного кольору, у самців чорного. Лапи темно-сірого кольору, дзьоб чорно-сірого кольору.

Жовтохохлі какаду для себе, в основному, вибирають просторі території, засіяні багатим врожаєм та поблизу водойомів (годуються зграями від 40 до 70 папуг), завдаючи при цьому величезної шкоди людям. В результаті чого їх доводиться відловлювати та знищувати.

При розведенні цих папуг, не варто забувати про те, що птахи звикли жити на великих територіях, тому й вуличні вольєри в яких вони знаходяться повинні бути дуже просторі і товщина дроту при цьому не повинна бути менше, ніж 5 мм. Така товщина дроту передбачена для того, щоб папуга своїм потужним дзьобом не зміг її прокусити і покинути територію вольєра. Враховуючи, те що какаду дуже чутливі до холоду, вольєри в яких вони знаходяться, повинні встановлюватися поруч з опалювальним приміщенням.

Гнізда для какаду можна виготовляти такого ж плану, як і для хвилястих папуг, єдине розміри повинні бути набагато більше, так як дорослий папуга може досягати в довжину до 50 см (внутрішній отвір гнізда повинен бути не менше 15 см). Будиночки необхідно покривати листовим залізом або міцної сіткою, щоб папуги не змогли їх розгризти.

Розмножуються великі жовтохохлі какаду і призводять близько двох пташенят на рік, буває і більше.

Харчування какаду має бути збалансоване, з необхідними вітамінами і мікроелементами (всілякі ягоди і фрукти, зернові культури, білкова їжа і т.д.).

Здібностей до розмови у какаду немає (не більше кількох слів), але як кажуть терпіння і труд все перетруть.