Історія папуг

Як почалася історія папуг? Вперше про хвилястих папуг можна було узнати з літописів часів Олександра Македонського. У літописах говорилося про те, що воїни полководця по поверненню додому привозили папуг, що говорять. Вартість такої птиці (зважаючи на те, що для них папуги були священними птахами) була дуже величезною. Містили папуг у спеціальних золотих клітках або в клітинах зі слонової кістки. Для навчання манері «розмовляти» залучалися спеціальні люди. Зрозуміло, чому ціна за такого папугу трималася високою, адже дозволити купити собі таку розкіш могли лише дуже багаті люди.

Спочатку місцем існування цих прекрасних птахів була Індія, але з появою і відкриттям нових континентів їх стали привозити і з Африки. Пізніше папуги здобули популярність і в Америці. Найбільше папуги користувалися попитом в індіанців - корінних жителів Америки, тому що для них вони були просто дичиною, а їх кольорові пір'я - прикрасою. З часом індіанці навчили їх приручати до себе і штучно вирощувати не тільки для прикраси, але і для їжі (якщо у селищах довго не було м'яса). Папуги дуже прив'язувалися до людей (бо жили на волі) і нікуди не відлітали.

Єдине, кого індіанці не чіпали (за винятком, під час невдалого полювання за великою дичиною, могли добути великої папуги для їжі) це представників виду Ара. Цей вид представляв найбільшу цінність і передавався у спадок, з огляду на те, що папуги Ара як гніздів'я багато років використовують одне дупло, а для індіанців це постійне джерело яскравих красивих пір'я.

З часом про існування папужок знали вже на багатьох континентах нашої планети.

Також читайте далі:

Історія виду.

Історія розведення.