Тваринний корм

Важливою частиною у складі кормового раціону є корми для хвилястих папуг тваринного походження, які також поживні і корисні для хвилястих папужок, оскільки містять в собі велику кількість протеїнів і мінеральних речовин.

Курячі яйця - дуже поживний білковий продукт. Рекомендується давати у вигляді яєчної суміші, особливо у період розмноження і вигодовування пташенят, але не дуже часто, щоб не викликати у них порушення обміну речовин в організмі. Яєчна суміш повинна включать в себе: зварене дрібно натерте куряче яйце, дрібно нарізану сиру моркву, 1-2 столові ложки сухарів і по можливості трохи свіжого нежирного сиру. Також необхідно додавати в яєчну суміш вітаміни і всілякі мінеральні добавки у вигляді яєчної шкаралупи, кісткового борошна, які такі багаті кальцієм. Потім всю суміш ретельно перемішується і подають папугам.

Кісткове мозкове борошно - дуже багате кальцієм і фосфором і є дуже хорошим білковим продуктом. Рекомендується додавати в невеликих дозах з розрахунку 4-5 г на 100 г кормового раціону в яєчні суміші.

Молочні продукти - білкові продукти з вмістом у них кальцію, різних вітамін і мінеральних речовин. Давати молочні продукти бажано малими порціями не напряму, а з додаванням в яєчні суміші, як вже говорилося вище.

Борошняні хробаки - дуже поживні, так як є джерелами великої кількості протеїнів. Дуже схожі на черв'яків - личинки жука великого мучного хруща. Годувати хробаками необхідно в залежності від розміру папужок - до 2 шт. 1-2 рази на тиждень при маленьких розмірах, до 10 шт. 1-3 рази на тиждень при великих розмірах. Вирощування хробака є саме по собі тяжкою працею, але доцільно, тому що в зимову пору року важко знайти інші види комах, тому позбавляти папужки такого «ласощі» вкрай небажано.

Комахи - особливо в літню пору року годувати папужок ними можна скільки завгодно. Це можуть бути коники, личинки комара (мотиль), різні гусениці і таке інше.